Керування online-репутацією (ORM)

Imagency fav

Чому керування online-репутацією сьогодні одна з першочергових задач кожної компанії, що планує працювати на ринку України не один рік?

Типовий користувач інтернету досить розумний, щоб без особливих зусиль отримати необхідну інформацію та відгуки про вашу компанію. Чим вища ціна вашого продукту або сервісу, тим уважніше ваш потенційний клієнт буде шукати інформацію про компанії в мережі інтернет. Тому ваша онлайн репутація важлива сьогодні більш, ніж коли б то не було.

Ви можете виробляти кращий продукт, надавати відмінний сервіс, діяти сумлінно. Все одно, періодично будуть незадоволені клієнти, незадоволені колишні співробітники, які спробують зіпсувати вашу репутацію.

Що можна зробити в цій ситуації?

Сервіс керування online-репутацією від Imagency це:

  • постійне відстеження згадок про бренд в мережі інтернет;
  • швидке реагування на публікації та відгуки, нейтралізація негативу;
  • залучення клієнтів до написання позитивних відгуків;
  • підготовка звітності та аналітики за всіма типами згадок для замовника;
  • відстеження конкурентів.

Крім того, аналіз активностей в соціальних медіа надає можливість отримувати в режимі реального часу зворотній зв’язок від ваших клієнтів про все, що стосується клієнтського досвіду. Соціальні мережі — одне з кращих джерел інформації про враження і очікуваннях споживача від вашого продукту/сервісу. Це ефективний інструмент для перебудови внутрішніх процесів компанії: виявлення «вузьких місць» бізнесу і націлений вплив на них дозволяють отримувати моментальне зростання задоволеності споживача.